27.04.2014

Spotkanie Wielkanocne w Dziennym Domu dla Osób Starszych

W dniu 16 kwietnia 2014 roku w Dziennym Domu dla Osób Starszych, tradycyjnie jak co roku, odbyło się Spotkanie Wielkanocne. W uroczystości oprócz seniorów i pracowników naszego Domu wzięli udział zaproszeni goście: zastępca Burmistrza dzielnicy Wilanów- Pan Tomasz Ciorgoń, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Świadczeń –Pani Elżbieta Wdowiak, przedstawiciele Rady Dzielnicy Wilanów: Pan Kazimierz Witkowski, Pani Anna Drewniak, Pani Bożena Laskowska, Pan Krzysztof Kanabus, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów- Pani Katarzyna Krupowicz –Kuzińska , główna księgowa Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów –Pani Hanna Sotomska i Pani Anna Chosia – Michalczyk –pracownik socjalny.

Po przywitaniu gości przez Kierownika Dziennego Domu dla Osób Starszych-Panią Annę Szubiak, seniorzy przypomnieli wszystkim staropolskie zwyczaje wielkanocne.

Po podzieleniu się jajkiem i złożeniu wielkanocnych życzeń wszyscy zasiedli do stołu, na którym nie zabrakło tradycyjnego żurku z białą kiełbasą i jajkami.

Spotkanie przebiegło w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

powrót do początku strony