20.03.2013

Dzień babci i dziadka w Dziennym Domu dla Osób Starszych

W dniu 25 stycznia br w Dziennym Domu dla Osób Starszych przy ul. Lentza 35 uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Naszymi gośćmi byli: Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej dzielnicy Wilanów- Pani Katarzyna Krupowicz- Kuzińska, Dyrektor Przedszkola nr 56 w Warszawie- Pani Renata Bontron, wychowawcy i dzieci z przedszkola. Seniorom ogromną radość sprawił występ dzieci z przedszkola „Wesołe Kubusie” i własnoręcznie wykonane przez przedszkolaki laurki.
Atrakcją spotkania był występ Pana Piotra Boruty i Czochera- zabawnego duetu , który rozśmieszał dorosłych i dzieci do łez.

Zabawa ostatkowa w Dziennym Domu dla Osób Starszych

W dniu 11 lutego br w Dziennym Domu dla Osób Starszych odbyła się zabawa ostatkowa – „W Karczmie Rzym”. Naszymi gośćmi byli: Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wilanów- Pan Tomasz Ciorgoń, kierownik Dziennego Domu Pomocy Społecznej- Pani Sylwia Prądzyńska mieszczącego się przy ul. Paca w Warszawie wraz z grupą seniorów oraz pracownicy i seniorzy ze Śródmiejskiego Ośrodka Opiekuńczego. Na początku seniorzy z naszego Domu wystawili spektakl „Pani Twardowska” Adama Mickiewicza. Elementy garderoby zostały wypożyczone z Teatru Żydowkiego w Warszawie. Po spektaklu wszyscy bawili się przy niezapomnianych polskich szlagierach. Nie zabrakło oczywiście pączków, faworków i…dobrego humoru.

powrót do początku strony